مدیریت hse پیمانکاران
,

مدیریت HSE پیمانکاران

پادکست مدیریت HSE پیمانکاران روی الزامات این سیستم و همچنین نحوه ی طراحی و پیاده سازی نظام اثربخش پیمانکاران توی محیط کار بحث خواهد کرد. توی این اپیزود شما با کلیات این سیستم و نحوه ی ایجاد مستندات مرتبط با اون آشنا خواهید شد. در خصوص آیین نامه ی ایمنی امور پیمانکاری هم موارد مهم و اساسی تشریح خواهد شد. پادکست در حدود ۳۰ دقیقه ست و بخش های مکمل مثل HSE-Plan هم به اون اضافه خواهد شد. این اپیزود بیشتر برای کسانی مناسبه که توی محیط کار آنها پیمانکارا ن یا بهره برداران تمام یا قسمتی از کارها را بر عهده دارند.

 

12 پاسخ ها
 1. Amirreza-J
  Amirreza-J می گوید:

  با سلام ،جناب آقای عامری عزیز و بزرگوار ،مطالب از نظر کلی بسیار مفید و به خوبی دسته بندی شده و آموزنده می باشند .ولی متاسفانه در کارگاههای بزرگ عمرانی در شرایط سه عاملی با حضور پیمانکاران فرعی که قرارگاه استفاده می کنه و جنبه های قرار دادی که به خوبی بین پیمانکاران تعریف نشده و یا فاقد قرارداد می باشند که پس از رخ دادن حوادث منجر به نقص عضو و یا فوت تفسیرها از قوانین توسط کارشناسان حادثه و جوانب حقوقی زیادی در واقعیت امر مطرح می شود و جای بحث و بررسی دارد.
  از زحمات شما برای اشاعه دانش بسیار سپاسگزارم

  پاسخ
 2. mohsen
  mohsen می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  در محیط کاری که از پیمانکاران خرد و متعدد برای کارهای مختلف استفاده میشه ( بنایی ، کاشی کاری و … که هر کدام از این کار ها دارای یک پیمانکار مجزا هست)و هیچ کدام هم دارای گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاری از اداره کار نیستند. پیشنهادتون برای عملکرد ایمنی چه هست؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *